Získaj prehľad o nových ponukách ako prvý

PLATFORMA, KTORÁ EFEKTÍVNE SPÁJA LEKÁRNIKOV A LEKÁRNE

...
...

Spolupráca

Lekárenská platforma, ktorá efektívne spája lekárnikov s lekárňou. Našim prvoradým cieľom je pomôcť a dosadiť špecialistu na miesto, kde ho potrebujú.

Slovenská lekárenská platforma

benefity platformy

rýchlosť

Jednoducho a efektívne nájdete to, čo hľadáte

JEDNODUCHOSŤ

Prehľadný portál s jednoduchým ovládaním

OKAMŽITÝ PREHĽAD

Získajte prehľad o nových ponukách ako prvý

ÚPLNE ZADARMO

Portál Vám ponúka množstvo informácií a úplne zadarmo

PRE LEKÁRNE

Vypadol Vám lekárnik? Už ste stihli obvolať všetkých a nič? Plánuje Vaša lekárnička materskú, OČR alebo dlhodobú cestu do zahraničia?

Žiaden problém!
Naša platforma Vám vyhľadá lekárnika do Vašej lekárne na počkanie. Určite si aký personál potrebujete a v akých termínoch. My Vám obratom zašleme informáciu o dostupnosti požadovaných odborníkov na počkanie.

pre lekárnikov

Máš rád nové trendy? Hľadáš možnosť sebarealizácie? Miluješ farmáciu? Ak sa nechceš viazať, ale práca lekárnika Ťa baví, tak si na tom správnom mieste! Zaregistruj sa a buď informovaný o voľných pracovných ponukách ako prvý!

  • VYTVOR SI PROFIL S OKAMŽITÝM PREHĽADOM
  • URČI SI SVOJU MZDU AJ HARMONOGRAM PRÁCE
  • Jednoducho a rýchlo sa uchádzaj o miesto
  • ZÍSKAJ UPOZORNENIA O NOVÝCH PONUKÁCH
  • OSOBNÉ ÚDAJE CHRÁNENÉ GDPR
...

Inovácie pre ľudí v správny čas, na správnom mieste

Buďte vždy o krok vpred

Najčastejšie kladené otázky

Portál ZASTUP.SK nikdy nezverejní súkromné údaje bez predošlého súhlasu dotknutej osoby. Osobné údaje sú zhromažďované, spracovávané a používané výhradne v súlade s platnými zákonnými predpismi na ochranu osobných údajov (GDPR).
Správne. Z dôvodu zaistenia čo najvyššej presnosti a hlavne pravosti údajov je nevyhnutné, aby ste zaslali sken Vášho dokladu o odbornej spôsobilosti (maturitné vysvedčenie / VŠ diplom) alebo povolenia na zaobchádzanie s liekmi na území SR (VÚC). Bez týchto dokladov nie je možné vstúpiť na portál ZASTUP.SK.
PharmDr. Ladislav Dubán, PhD.

Zamestnávatelia

Naša platforma Vám vyhľadá zamestnanca do Vašej spoločnosti na počkanie. Určite si aký personál potrebujete a v akých termínoch, a my Vám obratom zašleme informáciu o dostupnosti požadovaných odborníkov na počkanie.

farmaceuti

Máš rád nové trendy? Miluješ farmáciu? Ak sa nechceš viazať, ale práca v lekárenstve Ťa baví, tak si na tom správnom mieste! Zaregistruj sa a buď informovaný o voľných pracovných ponukách ako prvý! Tešíme sa na Teba!